Dodatki

ROLETY

Oferujemy Państwu niezawodne rolety okienne firmy Mirola wyprodukowane z najlepszych obecnie na rynku niemieckich profili firmy heroal, których ta firma jest autoryzowanym importerem.

PARAPETY

W każdym domu parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne spełniają dość ważną rolę, nawet, jeli się o nich nie mówi a także są nieodłącznym dopełnieniem przy zakupie, będą wymianie stolarki otworowej. Proponujemy Państwu kilka rozwiązań, które dopasują się do Waszych potrzeb.

OKUCIA

Obecnie okna standardowo wyposażane są w okucia obwiedniowe (obwodowe) – zawiasy i mechanizm ryglujący są ze sobą konstrukcyjnie połączone i wprawiane w ruch obrotem klamki.

KLAMKI I AKCESORIA

Jako firma z dużym doświadczeniem wiemy, że w drzwiach bardzo istotna rolę odgrywają detale, które tworzą ich styl i podkreślają wzornictwo.

BRAMY

Oferujemy bramy rolowane heroal jako najlepszy wybór, jeżeli chcesz jak najlepiej wykorzystać powierzchnię garażu i cenisz sobie komfort użytkowania i oczekujesz niskiej ceny.
Jeżeli szukasz bramy o dobrych właściwościach izolacyjnych. Bramy segmentowe są aktualnie najlepszym rozwiązaniem dla współczesnych garaży, zwłaszcza tych ogrzewanych.

KONSERWACJA

Na wytrzymałość okien i drzwi drewnianych w największej mierze wpływa sposób impregnacji i lakierowania oraz dobór użytych do tego materiałów – tylko wtedy będziecie Państwo mogli cieszyć się jego naturalnym pięknem i funkcjonalnością przez wiele lat.

  • Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy:

    032 435 – 33 – 88

Copyright © GARTFEN 2014